Spaarprogramma 
Voordelen van winkelen(rewards)
Stampin’ Up! heeft een nieuw winkelvoordeelprogramma, waarbij je vanaf een bestelling van €25,00 euro 10% van het besteltotaal als tegoed ontvangt voor je volgende bestelling.
- Om gebruik te kunnen maken van het nieuwe programma heb je een eigen account nodig in de Stampin’ Up webshop!. Daar zijn geen kosten aan verbonden en het verplicht je tot niets, je moet er alleen wel bekend zijn zodat de Stampin’ Rewards op jouw account gezet kunnen worden.
Je maakt een account aan op stampinup.nl: klik op “Inloggen”, daarna “Account aanmaken” en volg de stappen. Je betaalt in de webshop met een creditcard, een nieuwe debitcard of Paypal. - Bij elke bestelling van minimaal €25,= verzamel je shopvoordelen van 10% van de bestelling.
- Uw winkelvoordelen worden automatisch opgeslagen in uw klantaccount en kunnen bij uw volgende bestelling voor elk product worden ingewisseld.
- De winkelvoordelen kunnen binnen twaalf maanden worden verzilverd; Daarna vervallen ze. Als u bijvoorbeeld winkelvoordelen ontvangt bij een bestelling die op 15.09.2025 is geplaatst, kunt u deze tot 30.09.2026 inwisselen.
Een kleine tip: Bestel je voor minimaal 80 euro, dan kun je je volgende bestelling bij wijze van spreken gratis verzendkosten krijgen, want je kunt je beloning verzilveren en zo de Stampin’ Up! Gefactureerde verzendkosten van 7,95 euro!
Heb of wil je geen account? Dat is geen probleem. Want of je nu wel of geen account hebt, ik kan altijd voor jou een bestelling plaatsen. Je kunt dan kiezen of je die bestelling rechtstreeks naar je huisadres gestuurd wilt krijgen (Stampin’ Up! rekent daarvoor €7,95 verzendkosten) of dat je liever hebt dat ik de producten naar jou doorstuur. De werkelijke verzendkosten van mij naar jou zijn binnen Nederland altijd lager dan €7,95, dus daar bespaar je iets mee.
Nadeel is dat je dan niet je eigen Stampin’ Rewards producttegoed kunt bijhouden, want het loopt dan niet via jouw eigen account.
Om dit nadeel op te vangen, kan ik voor jou je producttegoed handmatig bijhouden. Ik zet het dan steeds op de factuur: je tegoed, je ingewisselde rewards en het resterende saldo.
Ik ben blij met elke manier, alvast bedankt als ik je bestelling mag verzorgen!